KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13485062
nr 1348 5062
Einar Palme
(1901-1993), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1954. Olja på duk, 37x54 cm
Utrop:
500 kr
måndag 21 september 2020
kl 18:53:32
Einar Palme
Läs mer om Einar Palme